Zgłosuj na książki roku 2017

Ekstaza w wersji pop. Poszukiwania mistyczne w kulturze popularnej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Popkultura i media". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
978-83-60807-52-1
katrol

Książka o wzajemnym przenikaniu się kultury popularnej i sakralnej, które tworzą wzajemnie wspierający się i uzupełniający związek. Miejsce doznań mistycznych w kulturze popularnej. Ekstaza w wersji pop, wychodzi od zreferowania założeń i treści przekazywanych przez tradycyjną mistykę, by następnie pokazać jej mutacje w kulturze popularnej aż do pełnego rozkwitu poszukiwań mistycznych w...

Ekstaza w wersji pop, wychodzi od zreferowania założeń i treści przekazywanych przez tradycyjną mistykę, by następnie pokazać jej mutacje w kulturze popularnej aż do pełnego rozkwitu poszukiwań mistycznych w ramach tworu zwanego Erą Wodnika.

źródło opisu: http://www.waip.com.pl/index.php/waip/waip/serie_w...(?)

źródło okładki: http://www.losgraf.pl/s/karta/id/254