Blondynka na językach. Portugalski

Seria: Blondynka na Językach
Wydawnictwo: G+J
9788377781999
DAngel

To nie jest zwykły podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy. „Blondynka na językach” to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo...

„Blondynka na językach” to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki.

Języka obcego można się nauczyć instynktownie – najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Pomoże Ci w tym specjalnie zaprojektowana książka oraz płyta CD. Powodzenia!

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl

alisha90 | 2012-11-03
Przeczytana: 25 października 2012

Kurs składa się z 5 poziomów, 28 rozdziałów oraz 117 odcinków, które bardzo łatwo można odszukać na płycie, która dołączona jest do książki. Nie jest to zwykły podręcznik do nauki języka obcego. Nie ma tu żadnych regułek, nie musimy uczyć się zawiłej gramatyki języka czy wkuwać odmian czasowników. Kurs rozpoczyna się od prostych zdań i z każdym rozdziałem są one rozbudowywane o nowe słówka. Wszystkie zdania są stworzone tak, aby z łatwością zapamiętać nowe zwroty powtarzające się w każdym rozdziale i powtórzyć te z poprzednich. Mają one sprawić, że po opracowaniu całego kursu, będziemy mogli swobodnie komunikować się z obcokrajowcami. Bardzo pomocna jest też płyta, dzięki której możemy usłyszeć poprawną wymowę zdań.

A jak ja odebrałam książkę? Bardzo dobrze. To moja pierwsza przygoda z "Blondynką na językach" ale na pewno nie ostatnia. Uczyłam się jednocześnie z książki i z płyty. Odcinek po odcinku, przy portugalskim tłumaczeniu zwrotów pisałam sobie wymowę. Bardzo duże ilości...

Francesca19 | 2013-01-14

Płytka mi się bardzo przydaje.

Garnetka | 2016-06-19
Na półkach: Przeczytane, Papier, Posiadam