Sztuka prezentacji czyli jak przemawiać obrazem

Wydawnictwo: Poltext
poradniki

Ta druga w Szkole Treningu Personalnego pozycja, podobnie jak poprzedzająca ją Sztuka wystąpień, składa się z dwóch nośnikówksiążki oraz płyty CD audio, na której nagrano 45-minutowy wykład wzbogacony muzyką instrumentalną. Publikację polecamy szczególnie: * mówcom i prelegentom przygotowującym wystąpienia ilustrowane materiałem wizualnym, * menedżerom realizującym prezentacje ofertowe, sprzedażowe i produktowe, * trenerom i wykładowcom prowadzącym warsztaty i szkolenia, * wszystkim, którzy chcą wzmocnić siłę i sugestywność swojego przekazu, * osobom pragnącym przyswajać praktyczną wiedzę w niekonwencjonalny sposób.

litpawel | 2015-07-28
Joanna | 2014-08-09