Wywiad z księciem

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
The Ordinary Princess
Avadoro

Laura, by zachować posadę w telewizji, musi zdobyć jakiś sensacyjny materiał. Na przykład o księciu Aleksandrze, który skutecznie unika kontaktów z mediami. Dzięki przypadkowi Laurze udaje się pozyskać sympatię i zaufanie książęcej rodziny. W dodatku Aleksander, zmęczony oficjalnymi obowiązkami, wybiera ją na przewodniczkę po "zwyczajnym świecie". Chce spacerować bez obstawy, robić zakupy w supermarkecie, pielęgnować ogródek - zawsze w towarzystwie Laury...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

Alathariel | 2015-02-13
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 07 lutego 2015

"Wywiad z księciem" trafił w moje ręce tylko dlatego, iż podjęłam Książkowe wyzwanie 2015. Cóż...Za romansami nie przepadam. Żadko kiedy trafia ona w moje ręce, a już Harleqiun praktycznie w ogóle.

Mimo to, muszę przyznać, że "Wywiad..." nie jest taki zły. Były momenty zabawne, zaskakujące. Jednak jak dla wszystko było zbyt oczywiste. Głównie z tego względu nie jestem z niej zadowolona.

LiaMort | 2017-05-01
rukiamara | 2013-01-23