Joga z dziećmi

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki

Thapar Mini, Singh Neesha ABA Oficyna Stron: 64 Format: 16.5x23.5cm Oprawa: TwardaMożna nauczyć dzieci jogi, opowiadając im bajki... Ćwicząc można przemieniać je w zwierzęta, drzewa i kwiaty... Wiele ćwiczeń można wykonywać wspólnie z dziećmi... Ćwiczenia jogi przyczyniają się do poprawy ich zdrowia i sprawności... Spróbujcie! Spodoba się Wam obojgu!

Sanderka1985 | 2016-01-25
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 25 stycznia 2016

Świetna pozycja dla wszystkich którzy pragną zglębić praktykę jogi z dziećmi i dla dzieci. Polecam zwłaszcza dla początkujących instruktorów, ale również rodziców którzy w ten fantastyczny sposób chcą spędzić czas ze swoimi pociechami.

| 2011-07-23
Przeczytana: 22 sierpnia 2011