Jak wygrać kobiecość Instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
poradniki

Jak wygrać kobiecość? Marka Dziewieckiego jest kolejną książką-albumem z serii mającej w podtytule tak popularne dzisiaj użytkowe słowa: Instrukcja obsługi . Autor, w 30 mini rozdziałach (m.in.: Czy warto być kobietą? , Miłość, która zdumiewa , Mała księżniczka , Kobieta-żona , Kobieca seksualność , Więź z mężczyznami , Kobiece kryzysy , Antykobiecy feminizm , Arystokratyczna kobiecość ) ukazuje piękno, geniusz, psychikę kobiety, jej relacje ze światem ludzi i z Bogiem, dołączając, czasem mocne w swej wymowie, słowa o zagrożeniach, które mogą zniszczyć kobiecość i kobietę. A wszystko to w klimacie miłości, szacunku i podziwu dla słabszej płci .

Agnieszka | 2011-12-05
Przeczytana: 2010 rok

"Dojrzała kobieta buduje społeczeństwo,
w którym osoby są ważniejsze niż rzeczy"

Mądre i bardzo konkretne rozważania dotyczące bycia kobietą w różnych aspektach życia. Dodatkowo wzbogacone pięknymi fotografiami. Gorąco polecam całą serię!

Eliszeba | 2014-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2014

Marek Dziewiecki zwraca się do nas - kobiet i przypomina nam, co stanowi o naszej sile. Mówi, jak szanować siebie i jak uczyć mężczyzn szacunku do nas. Przestrzega przed zagrożeniami, które czyhają na naszą kobiecość. Warto pamiętać o tym wsztystkim w twardym, męskim świecie.

Karen | 2013-01-29
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Wybitna! Jak dla mnie perełka do której zawsze sięgam gdy mnie jakiś dół lub zwątpienie łapie! Rzeczy kwestie oczywiste przypomniane pokazane w nowym świetle :) POLECAM!

Anna | 2016-08-18
Przeczytana: 2015 rok