Bajki, które leczą. Część 1

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki

Kiedy nasze dziecko czegoś się boi lub czymś martwi, a my właściwie nie bardzo wiemy, jak mu pomóc,

eduko7 | 2014-05-15

Lektura dla tych, którzy chcą pomóc dzieciom w radzeniu sobie z sytuacjami trudnymi. Zamieszczone w niej teksty mogą stanowić punkt wyjścia do rozmowy lub inspirować do tworzenia własnych opowieści. Myślę, że mogą być wykorzystywane nie tylko jako bajki terapeutyczne, ale też opowieści pomocne w rozwijaniu kompetencji społeczno-emocjonalnych dzieci.

czarna_zjawa | 2011-07-09

Książka dla rodziców, dla pedagogów oraz dla wszystkich, którzy mają styczność dziećmi. Znajdziemy w niej bajki, które pozwolą nam zniwelować strach dziecka przed różnymi rzeczami - po prostu takie, które leczą :)

kts | 2016-09-11
Tymon | 2014-01-14