Czytając w człowieku jak w otwartej książce

Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak
Wydawnictwo: Rebis
How To Read a Person Like A Book. The Classic Guide To Interpreting Body Language
83-7120-791-3
poradnik, psychologia
Kejt

Dzięki temu doskonałemu ilustrowanemu poradnikowi poznasz sposoby kontrolowania sporów i negocjacji, dowiesz się, jak stwierdzić, że ktoś Cię okłamuje (choć zapewnia o swojej prawdomówności), i nauczysz się odczytywać emocje, które zdradza tylko mowa ciała. Po lekturze książki Calera i Nierenberga poza twojej żony przy telefonie, uścisk dłoni kolegi czy sposób, w jaki szef chodzi w pracy, nie będą już znaczyły tego samego co wcześniej!

źródło opisu: Rebis, 1999

Antek_Soplica | 2017-02-25