Dziewczyna z okładki

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Blithe images
Avadoro

Obdarzona oryginalną urodą Hillary osiągnęła sukces w zawodzie modelki - jej zdjęcia zdobią okładki najpoczytniejszych magazynów. Jednak w głębi duszy ta na pozór niedostępna piękność wciąż pozostała skromną, nieśmiałą i trochę naiwną dziewczyną z Kansas. Właśnie dlatego z obawą podjęła się pracy dla magnata prasowego, znanego z licznych podbojów sercowych. Hillary nie chce być kolejną zdobyczą przystojnego playboya, marzy o miłości na całe życie. Jednak Bret coraz bardziej jej się podoba...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

LoVeandHoPe | 2014-05-13
Przeczytana: 13 maja 2014

Kolejna historia miłosna autorstwa Nory Roberts. Pełna ciepła i uroku. Idealna na chłodne poranki, czy wieczory, kiedy za oknem świat tonie w strumieniu łez.

Hillary Baxter pochodzi z Kansan,ale mieszka w Nowym Jorku i pracuje, jako modelka.
Jest dobra w tym, co robi. Nie jest egoistyczna, pyszna tylko ciepła i otwarta.
Pewnego dnia dostaje propozycję od właściciela magazynu "Mode"- Breta Bardoffa. MA zostać twarzą kolejnego wydania magazynu, który będzie składał się z samych zdjęć Hillary. Dziewczyna przyjmuj propozycję i podpisuje kontrakt na pół roku.
Po pewnym czasie okazuje się,że Hillary jest zauroczona Bertem. Stara się stłumić swoje uczucia.

Czy Bert odwzajemnia uczucia Hillary, mimo ze ona uważa go za aroganta, który nigdy jej nie pokocha?

Czy dwie osoby z wybuchowymi charakterami dojda do porozumienia?

Przekonajcie się sami.
Gorąco polecam. :D

like_speed | 2017-05-03
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 03 maja 2017

Typowy harlequinowy romans. Właściwie opowiadanie o zakochaniu, tam gdzie miłości chciało się uniknąć.
Prosta dziewczyna z Kansas robi karierę modelki w Nowym Jorku. Podpisuje intratny kontrakt z właścicielem poczytnego czasopisma modowego. Wkrótce okazuje się, że wiele ich dzieli a jeszcze więcej łączy.

i80 | 2017-08-22
Przeczytana: sierpień 2017

Typowe romansidło. Ale jest to seria Harlequin, więc nie może być inaczej. Leciutka, fajna książeczka, którą pochłania się w jeden dzień. Historia modelki z prowincji i bogatego biznesmena. Historia zakończona oczywiście happy endem. Zarówno na upalne dni, jak i na zimowe wieczory... książka która powoduje że znów człowiek zaczyna marzyć... bo życie przecież zawsze pisze swoje scenariusze :)

Sylvia | 2018-05-16
nasti32 | 2017-12-17