Okładka książki Nie tylko hot sex czyli Jak stworzyć szczęśliwą parę

Nie tylko hot sex czyli Jak stworzyć szczęśliwą parę

Autor:
typ
papier
5 (12 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Książka przeznaczona dla osób samotnych i dla par, kobiet i mężczyzn. Opisuje istotę dobrego związku, podpowiada, jak nawzajem siebie poznawać, jak szanować swoją indywidualność, jak wyrażać pragnienia oraz jak przekazywać je partnerowi, a przede wszystkim jak słuchać tego, co on ma do powiedzenia. Wszystkie rady mają zastosowanie do osób obydwu płci w dowolnych relacjach partnerskich. Sama miłość nie gwarantuje udanego związku. Trzeba także nie rezygnując z własnych oczekiwań umiejętnie otworzyć się na partnera i mądrze rozwiązywać konflikty. Autorka radzi, jak to zrobić.

źródło opisu: WIEDZA I ŻYCIE, 2005

Kalendarium literackie
  • Waleria Komarowa
    29. rocznica
    urodzin
    Jestem Księżniczką. Zabiję, jeśli trzeba zabić. Ułaskawię, jeśli przekonasz, że warto.
  • Oksana Zabużko
    54. rocznica
    urodzin
    a to wszystko to kłamstwo, bo tak naprawdę nic nie mija - choćbyś nie wiem jak bardzo starała się zamaskować przeszłość, zawsze będzie ciemnieć od spodu, przez skórę lat, jak siny wylew...
  • Thomas H. Cook
    67. rocznica
    urodzin
    Jej usta pozostały zamknięte, jednak z jakiegoś powodu byłem pewien, że w ciszy słyszę jej głośny krzyk.
  • Grażyna Szapołowska
    61. rocznica
  • Mika Waltari
    106. rocznica
    urodzin
    I nie jest winą kobiety, gdy zwraca się ona ku innemu mężczyźnie, lecz jest to wina mężczyzny ponieważ nie potrafi dać jej tego czego potrzebuje.
  • William Golding
    103. rocznica
    urodzin
    Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
  • Tanith Lee
    67. rocznica
    urodzin
    Dobrze ułożona dama nigdy z niczego nie spada.
  • Wil Haygood
    60. rocznica
  • Italo Calvino
    29. rocznica
    śmierci
    ...kimże jest każdy z nas, jeśli nie wypadkową nabytych doświadczeń, informacji, lektur, wyobrażeń? Życie każdego człowieka jest encyklopedią, biblioteką, inwentarzem przedmiotów, zbiorem rozmaitych stylistyk, gdzie wszystko nieustannie może podlegać przemieszaniu i porządkowaniu na wszelkie możliwe... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku