Nie tylko hot sex czyli Jak stworzyć szczęśliwą parę

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
tłumaczenie
Magdalena Dziekańska
Hot relationships
poradniki

Inne wydania

Książka przeznaczona dla osób samotnych i dla par, kobiet i mężczyzn. Opisuje istotę dobrego związku, podpowiada, jak nawzajem siebie poznawać, jak szanować swoją indywidualność, jak wyrażać pragnienia oraz jak przekazywać je partnerowi, a przede wszystkim jak słuchać tego, co on ma do powiedzenia. Wszystkie rady mają zastosowanie do osób obydwu płci w dowolnych relacjach partnerskich. Sama miłość nie gwarantuje udanego związku. Trzeba także nie rezygnując z własnych oczekiwań umiejętnie otworzyć się na partnera i mądrze rozwiązywać konflikty. Autorka radzi, jak to zrobić.

źródło opisu: WIEDZA I ŻYCIE, 2005

źródło okładki: WIEDZA I ŻYCIE, 2005

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
kleopater | 2014-05-13
czytelniczka | 2013-11-29