Przystojny jestem, a ona mnie nie chce

Wydawnictwo: Radwan
Przystojny jestem a ona mnie nie chce
Gosia

Zaobserwowałaś sytuację, w której najprzystojniejszy chłopak w klasie zainteresował się zwyczajną dziewczyną? A może w chwili obecnej jesteś taką dziewczyną? A może jesteś takim chłopakiem? A może z czystej ciekawości chciałbyś przeczytać moją książkę? Bohaterem książki jest szesnastoletni Michał, który po rozstaniu z dziewczyną, rozpoczyna kolejny ważny rozdział w swoim życiu: Idzie do...

A może w chwili obecnej jesteś taką dziewczyną?

A może jesteś takim chłopakiem?

A może z czystej ciekawości chciałbyś przeczytać moją książkę?

Idzie do jednego z warszawskich liceów i w tajemnicy zakłada pamiętnik - (bez cenzury!) , który skrzętnie ukrywa przed całym światem. (Ach, te skomplikowane sprawy sercowe!)

'Przystojny jestem, a ona mnie nie chce'' to współczesna powieść w formie pamiętnika, która w zabawny sposób opisuje życie nastoletniego chłopaka. Z chęcią przeczyta ją każdy, kto z łezką w oku wspomina lata spędzone w szkole lub jeszcze w szkole się uczy.

Polecam zarówno dla dziewczyn i dla chłopców.

Mam nadzieję, że polecicie ją będą swoim przyjaciołom.

Uwaga.
Obecnie piszę też drugą część książki. Będzie to kontynuacja ''Przystojny jestem, a ona mnie nie chce - z punktu widzenia Majki. Wzruszająca historia nastolatki, skrywającej pewną tajemnicę, o której serce będzie walczył Michał.
Drugą cześć planuję wydać w 2016 roku.

Warto więc przeczytać pierwszą.

Gosia Nowacka

UWAGA

Książkę można zakupić tylko u mnie
koszt to jedynie 19 zł ( w cenie przesyłka i imienna dedykacja z cytatem
kontakt mnowacka85@gmail.com

źródło opisu: facebook

źródło okładki: http://1.bp.blogspot.com/-DWZ7fUW7m04/UN8pMwMUn5I/...»

Gosienk | 2018-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2018

Książka Małgorzaty Nowackiej „Przystojny jestem, a ona mnie nie chce” to tak jak ona sama pisze: „Przezabawny pamiętnik szesnastolatka, po który może sięgnąć każdy – bez względu na wiek”. Ważne jednak jest to, aby miał poczucie humoru i dystans do, moim zdaniem, najważniejszego problemu młodych ludzi, jakim jest budowanie relacji damsko – męskiej oraz własnych uczuć. Te blisko 150 stron przeczytałam w zaledwie kilka godzin – z dużą lekkością i ciekawością, jak zakończy się miłosna historia głównego bohatera.
Michał to nastolatek, który w moim odczuciu idealnie przedstawia przykład chłopaka, mężczyzny, który dopiero poznaje swoje prawdziwe uczucia względem drugiej osoby. Widzimy tutaj notorycznie podkreślaną pewność siebie, niedojrzałość (co myślę, że jest czymś naturalny mając te naście lat), chęć pokazania się przed kolegami, „zabawę” w chodzenie z koleżankami, co w rzeczywistości skupia się jedynie na zaprezentowaniu przed rówieśnikami, że „jestem przystojny i żadna mi się nie...

Evia | 2017-08-27
Przeczytana: 2017 rok

Wygrana wraz z dedykacją autorki. Książka dla nastolatek.

Purple_Night | 2015-08-01

Przyjemna, niestety dość krótka lektura. Jeśli macie okazje przeczytać to bez zastanowienia otworzyć na 1 stronie i skończyć na ostatniej. Czekam na kontynuacje. :)

Miśka | 2014-08-29
Przeczytana: 06 sierpnia 2014

Bardzo fajna książka. Zupełnie inna niż dotychczas przeczytane przeze mnie książki w formie pamiętnika. Chociażby dlatego, że pamiętnik jest prowadzony przez chłopaka, a nie jak to zwykle bywa, przez dziewczynę. Interesująca, momentami zabawna ksiązka podobała mi się.

Gosia | 2012-09-21
Przeczytana: 14 czerwca 2018

Przystojny jestem, a ona mnie nie chce to współczesna książka pisana z perspektywy nastoletniego chłopaka. Pisana jest młodzieżowym Bogata w spontaniczne myśli, skrzętnie ukrywane uczucia, obawy, '' złote rady dotyczące odwiecznego problemu jak zdobyć dziewczynę, czyli problemy dorastania, Zabawne sytuacje z życia wzięte. Książka jest zabawna i przyjemna w odbiorze. Czytając ją będziesz miał uśmiech na twarzy wracając do swoich czasów ze szkoły średniej. Polecam 14, 15 latkom.