Vassalord t. 2

Tłumaczenie: Paulina Ślusarczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Vassalord". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Studio JG
Vassalord. II
manga
komiksy
Pyromaniac

Fabuła skupia się na parze wampirów. Charlesa J. Chrishundsa (Charley) i Johnny’ego Rayflo łączy dziwny związek - Charley jest cyborgiem i łowcą wampirów w Watykanie, podczas gdy jego pan Johnny wiedzie wygodne życie hedonisty i playboya. Walcząc z przestępstwami dotyczącymi wampirów, Charley stara się kontrolować swoją żądzę krwi oraz fascynację Johnnym. Ten natomiast, rozkoszuje się uwodzeniem swego sługi, a przy tym próbuje radzić sobie z problemami ze swojej przeszłości...

źródło opisu: Studio JG, 2012

Magdalena-cherry | 2016-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2016

Dalej mi czegoś brakuję ale zapewne sięgne po kolejne części:)

Justyna | 2013-07-26
Na półkach: Przeczytane, Mangi, 2013, LGBT
Przeczytana: 26 lipca 2013

Coraz więcej uroczych momentów. Pamiętam, że po pierwszym tomie byłam bardziej zniechęcona, niż zachwycona - teraz jest na odwrót. Zobaczymy, jak rozwinie się akcja.

erit | 2013-01-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga
Przeczytana: 24 stycznia 2013
Yuya | 2013-06-21

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

2 tomik nie ustępuje pierwszemu, postaci i sceny zaś robią się coraz śmielsze-przynajmniej w moim odczuciu. I przyznaję bez bicia-podoba mi się to!
Całkiem spora cześć książki to jednak rozdział z innej mangi-choć ciekawy nieco mnie to jednak zaskoczyło, raczej pozytywnie.

Julia | 2017-09-15
moonraven | 2017-07-26