Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
Forever wife and mother
8323822026
Avadoro

To, co przydarzyło się Caprice i Gabe'owi, z pewnością można nazwać miłością od pierwszego wejrzenia. Jednak zamiast cieszyć się szczęściem, oboje sprawiali wrażenie niezadowolonych z takiego obrotu spraw. Caprice była bez reszty pochłonięta odkrywaniem tajemnic rodzinnych, a Gabe... już raz się sparzył. Nie chcą żadnych komplikacji, nie wierzą w miłość, choć instynktownie przeczuwają, że są sobie przeznaczeni. A może któreś z nich zrobi pierwszy krok?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004