Kto chciał zabić papieża

7 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Tuez le Pape
sas, zabójstwo, spisek
Agata eatmysoul

Omiótł bar spojrzeniem, nie dostrzegł wszakże nic podejrzanego. Dopiero gdy opuścił wzrok, pod ławką, na której siedział, ujrzał metalową walizeczkę. Pojął wszystko w ułamku sekundy. Poderwał się tak gwałtownie, że przewrócił stolik i kieliszek z wódką. Pędząc w kierunku holu, zawołał do osłupiałej kelnerki: - Bystro! Dawaj! Oszołomiona kobieta nie ruszyła się z miejsca. Malko wyprysnął z baru...

- Bystro! Dawaj!
Oszołomiona kobieta nie ruszyła się z miejsca. Malko wyprysnął z baru wstrzymując oddech, świadom, że śmierć idzie za nim.

źródło opisu: Wyd. Twój Styl, 2003

źródło okładki: http://www.antykwariat.calinotheca.pl/

AlexDelaware | 2017-03-28

Szybko się czyta, ale nie zapada w pamięć

Grykov | 2014-03-04
Przeczytana: 04 marca 2014

Powiem szczerze przeczytałem jednym tchem całą książkę. Trzymająca w napięciu i szeregu niespotykanych zwrotów akcji.