Kto chciał zabić papieża

Tłumaczenie: Joanna Kluza
Książka jest przypisana do serii/cyklu "SAS". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Twój Styl
7 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Tuez le Pape
83-7163-284-3
sas, zabójstwo, spisek
Agata eatmysoul

Omiótł bar spojrzeniem, nie dostrzegł wszakże nic podejrzanego. Dopiero gdy opuścił wzrok, pod ławką, na której siedział, ujrzał metalową walizeczkę. Pojął wszystko w ułamku sekundy. Poderwał się tak gwałtownie, że przewrócił stolik i kieliszek z wódką. Pędząc w kierunku holu, zawołał do osłupiałej kelnerki: - Bystro! Dawaj! Oszołomiona kobieta nie ruszyła się z miejsca. Malko wyprysnął z baru...

- Bystro! Dawaj!
Oszołomiona kobieta nie ruszyła się z miejsca. Malko wyprysnął z baru wstrzymując oddech, świadom, że śmierć idzie za nim.

źródło opisu: Wyd. Twój Styl, 2003

źródło okładki: http://www.antykwariat.calinotheca.pl/

AlexDelaware | 2017-03-28

Szybko się czyta, ale nie zapada w pamięć

Grykov | 2014-03-04
Przeczytana: 04 marca 2014

Powiem szczerze przeczytałem jednym tchem całą książkę. Trzymająca w napięciu i szeregu niespotykanych zwrotów akcji.

Irena | 2015-03-26
Przeczytana: 2005 rok