168-godzinny tydzień zyj w pełni 24/7

The 168 Hour Week: Living life Your Way 24-7
Helion
2010-01-01
2010-01-01

Okładka książki Sprzedawanie samego siebie. Nowa psychologia handlowania Kevin Hogan, William Horton
Sprzedawanie s... Kevin Hogan, Willia...
Okładka książki Wrota do nieświadomości. Odkryj tajemnice autohipnozy Kevin Hogan, Mary Lee Labay
Wrota do nieśw... Kevin Hogan, Mary L...

To trzeba przeczytać. Ta książka jest inna niż te które do tej pory przeczytałem, zupełnie inna. Pokazuje brutalną prawdę o człowieku. W końcu ktoś nie wciskał mi kitu że jak sobie wypisze marzenia i dodam do tego datę realizacji to mi się to ziści. Jeśli przeczytałeś już wiele książek o osiąganiu celów i zarządzaniu czasem i nic ci to nie dało to musisz przeczytać tą książkę. Nie wiem czy ci pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi. Mówi się że trzeba przeczytać w życiu kilka książek aby się zmienić, ale żeby je znaleźć trzeba przeczytać tysiące książek. Jestem przekonany że ta książka może zmienić kilka osób.

Jeśli myślisz że człowiek jest stworzony do realizacji swoich marzeń to przeczytaj tą książkę.
Jeśli myślisz że w przyszłości będziesz miał więcej czasu to przeczytaj tą książkę.
Jeśli myślisz że wszystko idzie ku lepszemu albo się ułoży to przeczytaj tą książkę.
Jeśli nigdy nikt ci nie powiedział że musisz zaczynać i kończyć projekty to przeczytaj tą książkę.
Jeśli ktoś ci powiedział że masz wsłuchiwać się w głos swoich uczuć to przeczytaj tą książkę.
Jeśli kiedyś mówiono ci żeby robić codziennie mały krok do osiągnięcia celu to przeczytaj tą książkę.

Osiągnięcie sukcesu jest bardzo mało prawdopodobne, ale lepiej o tym wiedzieć niż się oszukiwać...

• Posiadam aktualizacja
  • Finanse