Seks w większym mieście

Wydawnictwo: Vesper
poradniki

Seks w większym mieście - książka napisana przez znakomitą znawczynię spraw łóżkowych, Lisę Sussman - to randkowy (i nie tylko) niezbędnik, który zainteresuje nowoczesne kobiety Niezbędnik randkowo -łóżkowy nowoczesnej kobiety. Seks przypomina smakowanie wina - jedyny sposób, żeby przekonać się, czy nam odpowiada, to zakosztować i nie połykać od razu. Lisa Sussman, znawczyni gorącego seksu i fontanna pomysłów na pościelową rozkosz w tysiącach satysfakcjonujących pozycji, omawia każdy wyobrażalny i niewyobrażalny aspekt umawiania się na randki z mężczyzną, nawiązywania z nim bliższej znajomości i uprawiania seksu. W swojej odkrywczej książce przekazuje nowoczesnej, wybrednej kobiecie kompendium wiedzy potrzebnej do uzyskania tego, czego chce od mężczyzny. Seks w większym mieście nie mówi o seksie prababek, jest poradnikiem dla sprytnej, stylowej kobiety XXI wieku!

Patrycja | 2012-12-12
GrzegorzIgnacy | 2012-11-19