Medytacje... o Dekalogu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Medytacje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gaudium
978-83-7548-016-0
religia
Pina2601

Jest to pierwsza publikacja z serii Medytacje o... Autor ks. Lucjana Szubartowskiego zaprasza Czytelnika do medytacji i poznawania sensów kryjących się w prostych formułach przykazań. Książka zawiera rozważania na temat Dekalogu. Jest to pierwsza publikacja z serii Medytacje o... Autor ks. Lucjana Szubartowskiego zaprasza Czytelnika do medytacji i poznawania sensów kryjących się w prostych...

Książka zawiera rozważania na temat Dekalogu. Jest to pierwsza publikacja z serii Medytacje o... Autor ks. Lucjana Szubartowskiego zaprasza Czytelnika do medytacji i poznawania sensów kryjących się w prostych formułach przykazań. Krok po kroku odsłania przed nami zamysł Miłości Bożej ojawionej w Dekalogu. Obrazowe przykłady, proste, konkretne pytania, przkazane Czytelnikowi w zrozumiały i lekki sposób, skłaniają go do refleksji nad własnym życiem. Medytacje o Dekalogu to doskonała lektura duchowa dla każdego - dla tego, kto dopiero poznaje Boga i jego przykazania, i dla tego, kto od lat ktoczy Jego drogą.

źródło opisu: www.gaudium.pl

źródło okładki: http://www.gaudium.pl/