Gdy masz problemy ze skórą

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
83-7404-086-6
poradniki
lien

Prawie wszystkie choroby skóry, jak trądzik, łuszczyca lub atopowe zapalenie skóry mogą mieć związek z brakiem wewnętrznej równowagi duchowej. Stres, zespół wypalenia, lęk i depresja nie tylko wpływają niekorzystnie na codzienne życie, lecz także pozostawiają ślady na naszej skórze. Książka opisuje, jak można temu przeciwdziałać, samodzielnie i we współpracy z lekarzem.

bakoma19 | 2016-01-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię
Przeczytana: 24 kwietnia 2012

Jest to poradnik jak radzić sobie z problemami skórnymi takimi jak łuszczyca, trądzik czy atopowe zapalenie skóry. Autor zwraca uwagę że problemy skórne mogą się brać ze stresu. W książce znajduje się wiele praktycznych porad jak temu przeciwdziałać.

lien | 2012-09-17
Przeczytana: 17 września 2012

Nie jest to typowy poradnik dermatologiczny - mimo to, zawiera wiele przydatnych wskazówek dla osób ze schorzeniami skóry. Polecam tą książkę wszystkim tym, którzy w swoich potyczkach z chorobą próbowali już wszystkiego, a mimo to nie dali sobie rady. Ta książka napawa optymizmem i rzuca nowe światło na problemy jakie nas dotknęły od strony dermatologicznej.