Pochwycić szczęście

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Tick Tock Goes the Baby Clock
Avadoro

Prawdziwa, głęboka przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie jest rzadkością. Annie i Max lubili się od dziecka i choć wybrali inne drogi życia, zawsze mogli na siebie liczyć. Pewny siebie podrywacz powierzał bez skrępowania najskrytsze tajemnice nieśmiałej marzycielce. Tak było, dopóki pewnego dnia Annie nie poprosiła go o niezwykłą przysługę. I nagle Max zrozumiał, że tylko taki egoista jak on mógł nie dostrzec w Annie pięknej i zmysłowej kobiety.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002