Krav maga

Wydawnictwo: Purana
krav maga, sztuki walki
sport

Krav maga to nazwa oryginalnego systemu walki wręcz Izraelskich Sił Obronnych. Kluczową zasadą treningów krav maga jest skrócenie czasu potrzebnego, by nauczyć kogoś radzić sobie, gdy życiu zagraża uzbrojony napastnik...

| 2014-03-07

Książka zawiera bardzo dokładne opisy metodyki wojskowej wersji tej sztuki walki ze zdięciami ale bez praktycznych treningów przynajmniej ja nie jestem w stanie nauczyć się tych technik.Trenowanie tej sztuki walki walki wpływa też na rozwój fizyczny.Tej sztuki walki uczą się też żołnierze m.in amerykańscy

Suhy | 2014-09-15
Przeczytana: 2011 rok

Książka będzie przydatna dla wszystkich trenujących Krav Maga i inne sporty walki. Pozycja ma bardziej walory informacyjne, niż stanowi pomoc do treningów z uwagi na dosyć ogólne i skrótowe pokazanie technik, ale osobą z pewnością sprawi radość fanom.

książek: 2045
LeniwyCzłowiek | 2015-08-13