Nie będzie niczego

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie będzie niczego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ABW Graf Group
Nie będzie niczego t.1 Męże stanu
pukwaterek

„Solidna porcja poczciwego, czarnego humoru. Parada najbardziej antyspołecznych typów jakich ziemia zrodziła. Występują mongoidalne typy, trójnogie bure suki, kobiety z brodą, eurodeputowani, najnudniejszy człowiek świata, seryjny samobójca uzależniony od wszystkiego, który ma na koncie ponad czterysta prób samobójczych w tym cztery udane, a nawet prezes Narodowego Banki Polskiego.”

źródło opisu: http://www.facebook.com/NieBedzieNiczego?ref=hl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

T_OLEŚ_OWCZARKOWA | 2015-03-14
Przeczytana: 14 grudnia 2014

„Nie będzie niczego” Autor: Paweł Śmiałek
Po przeczytaniu tej książki siedzę z uczuciem oszołomienia. Zaskakujący temat, dobór bohaterów powieści i akcja pełna zaskoczeń budzą mój podziw dla autora. Ale ta niezwykła historia napisana jest językiem, który równocześnie drażni mnie i zadziwia. Potoczysty i nie skrępowany wyznawanymi przeze mnie konwencjami spełnia swoje zadanie, więc nie wiem,
czy Autor nie przywiązuje do nich wagi, czy też prowokuje. No tak, ale jeśli książkę przeczytałam z takim podziwem, to może nie mam racji, robiąc tę uwagę?. Może właśnie ta forma pisania sprawia, że całość jest tak mocna w wyrazie? Może. Autor może dokonać pewnych kosmetycznych zmian, lub pozostawić formę swojej książki w niezmienionym kształcie i jego racje są równie święte, jak racje czytelnika.
Paweł Śmiałek stosując swoje zabiegi wyśmiewa w czytelniku człowieka dwudziestego pierwszego wieku, który mimo wykształcenia i doświadczenia nie jest dość mądry, aby odczytywać sytuacje...

pukwaterek | 2012-09-16
Przeczytana: 16 września 2012