Nie będzie niczego

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie będzie niczego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ABW Graf Group
Nie będzie niczego t.1 Męże stanu
literatura piękna
pukwaterek

„Solidna porcja poczciwego, czarnego humoru. Parada najbardziej antyspołecznych typów jakich ziemia zrodziła. Występują mongoidalne typy, trójnogie bure suki, kobiety z brodą, eurodeputowani, najnudniejszy człowiek świata, seryjny samobójca uzależniony od wszystkiego, który ma na koncie ponad czterysta prób samobójczych w tym cztery udane, a nawet prezes Narodowego Banki Polskiego.”

źródło opisu: http://www.facebook.com/NieBedzieNiczego?ref=hl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

T_OLEŚ_OWCZARKOWA | 2015-03-14
Przeczytana: 14 grudnia 2014

„Nie będzie niczego” Autor: Paweł Śmiałek
Po przeczytaniu tej książki siedzę z uczuciem oszołomienia. Zaskakujący temat, dobór bohaterów powieści i akcja pełna zaskoczeń budzą mój podziw dla autora. Ale ta niezwykła historia napisana jest językiem, który równocześnie drażni mnie i zadziwia. Potoczysty i nie skrępowany wyznawanymi przeze mnie konwencjami spełnia swoje zadanie, więc nie wiem,
czy Autor nie przywiązuje do nich wagi, czy też prowokuje. No tak, ale jeśli książkę przeczytałam z takim podziwem, to może nie mam racji, robiąc tę uwagę?. Może właśnie ta forma pisania sprawia, że całość jest tak mocna w wyrazie? Może. Autor może dokonać pewnych kosmetycznych zmian, lub pozostawić formę swojej książki w niezmienionym kształcie i jego racje są równie święte, jak racje czytelnika.
Paweł Śmiałek stosując swoje zabiegi wyśmiewa w czytelniku człowieka dwudziestego pierwszego wieku, który mimo wykształcenia i doświadczenia nie jest dość mądry, aby odczytywać sytuacje...

pukwaterek | 2012-09-16
Przeczytana: 16 września 2012