Full Service: moje przygody w Hollywood i szalony seks z gwiazdami

Tłumaczenie: Ewa Egejska
Wydawnictwo: Agencja Jeremy RAM
Full Service: My Adventures in Hollywood and the Secret Sex Lives of the Stars
978-83-63565-00-8
lgbt, gay
pikowy

Cudowna opowieść Bowersa. Jeśli szukasz nielukrowanej relacji o nieujawnionych skandalach złotego wieku Hollywoodu - a jednocześnie przyzwoitego czytadła - to "Full Service" jest pod tym względem full wypas. - Adam Tschorn, "Los Angeles Times" Scotty Bowers słynął z tego, że sypiał w Hollywood ze wszystkimi z wyjątkiem Lassie! A teraz nam o tym opowiada. - Anthony Lane, "The New...

Scotty Bowers słynął z tego, że sypiał w Hollywood ze wszystkimi z wyjątkiem Lassie! A teraz nam o tym opowiada. - Anthony Lane, "The New Yorker"

Bowers stał się legendarną postacią hollywoodzkiej subkultury gejowskiej. Ze szczegółami dokumentuje swoją relację i zabiera czytelnika za kulisy najbardziej fascynujących "scen" tamtej epoki. - "The Daily Variety"

Kontrowersyjny... żywo napisany... a jednocześnie intrygujący spis seksualnych skandali. Ta książka odsłania hipokryzję branży oraz lęki, które stały za pięknem i szlachetnością pokazywanymi na ekranie. - "The Guardian"

źródło opisu: Wydawnictwo Agencja Jeremy RAM, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ava | 2014-05-14

Ta książka nie powinna się ukazać!Treść jest totalną fikcją!Spencer Tracy homoseksualistą?omijaj czytelniku tę publikację jeśli jesteś jeszcze fanem gwiazd srebrnego ekranu i podziwiasz te gwiazdy, które w tej książce są ukazane w nieprawdziwym świetle.Porażka brrrrr.

książek: 2040
Bartłomiej | 2015-10-18
Przeczytana: 16 września 2015

Ciekawie napisana historia chłopaka do towarzystwa złotej ery Hollywood. Być może wiele opowieści zostało ubarwionych, ale Scotty Bowers jest raczej bardzo konkretny i nie wydaję się, żeby fantazjował. Może krytyka jego relacji wynika z... zazdrości.

Andrzej | 2016-10-03
agar71 | 2015-09-23