Dinozaury !!!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygoda w muzeum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Arkady
dinozaury
komiksy
rowena77

Kolejny komiks z edukacyjnego cyklu "Przygoda w muzeum", w którym autorki w niebanalny sposób ukazują dzieciom różnorodne kolekcje i zbiory dinozaurów. Razem z bohaterami, Anią i Michałem, wyruszamy na wyprawę do Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie będziemy mogli przeżyć naprawdę niezwykłe przygody. Komiks w atrakcyjnej graficznie i akceptowalnej przez dzieci formie przekazuje wiele informacji na temat paleontologii i zachęca do zwiedzania.

źródło opisu: Arkady, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!