Nowe i piękne zasłony

Wydawnictwo: RM
szycie
rękodzieło

Książka Wendy Baker jest pełna świetnych pomysłów na niepowtarzalne zasłony. Przedstawiono w niej ciekawe połączenia tkanin i łatwe instrukcje szycia. Dzięki niej wykonanie zasłon okaże się bułką z masłem !

Beata-Chiara | 2015-12-30
Przeczytana: 20 listopada 2015

Różne pomysły na aranżacje okna, a dokładnie- zasłon. Przykłady tego, jakie tkaniny i kolory pasują do poszczególnych wnętrz, rodzaje upięć, sposoby zawieszenia. Znajdziecie tutaj także mnóstwo informacji na temat tkanin, z jakich robione są zaslony- od delikatnych, jedwabnych czy satynowych, po ciężkie, wełniane. Nie bez znaczenia również są wzory- książka podpowiada, jakie pasują do poszczególnych wnętrz. Do tego barwne ilustracje będą dobrą inspiracją dla Czytelników.
Polecam każdej Pani Domu- Escetce, a także tym, którzy chcą coś zmienić w dekoracji okien.

Beata | 2010-12-04
Miśka | 2013-10-27