Muffinki dla każdej dziewczynki

9 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Cupcake Bokk for Girls
978-83-7770-761-6
Malwina

Naucz się piec wspaniałe babeczki dzięki niepowtarzalnym przepisom zawartym w tej książce. Rozsmakuj się w pysznych ciasteczkach – słodkich deserach, idealnych na podwieczorki lub przyjęcia. Znajdziesz tu proste przepisy i wyrafinowane propozycje na specjalne okazje. Przystępne instrukcje i cenne rady sprawią, że uda ci się zaskoczyć twoich bliskich. Ta piękna książka będzie doskonałym...

Ta piękna książka będzie doskonałym prezentem dla dziewczynek w każdym wieku.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

Malwina | 2012-09-14

Jestem absolutnie zachwycona ! Mimo mojego wieku, który nie pisze się już do dziewczynki ;) to i tak książka przypadła mi do gustu. W środku znajdują się piękne zdjęcia. Przepisy sprawdzają się w stu procentach, wykorzystałam prawie wszystkie i są na prawdę łatwe nawet dla amatorów pieczenia. Ja się do nich nie zaliczam (jednak moi znajomi amatorzy potwierdzają). Piękne wydanie sprawiło, że musiałam kupić tę książkę. Gwarantuję, że jeśli zdecydujecie się upiec chodź jedne muffinki zrobicie niesamowite wrażenie na znajomych i rodzinie i będziecie chcieli więcej i więcej. Polecam !
10/10

Ania | 2013-02-25
Na półkach: Przeczytane, 2013

Pięknie wydana, przyjemna i smaczna :) Muffinkowa fantazja :)

starbuck | 2014-09-22
Anja | 2014-05-16