Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Albatros
50 Ways To Find A Lover
978-83-7659-826-0
Malwina

Sarah jest bezrobotną aktorką, która pracuje jako kelnerka, marzy jednak o sławie. Od ponad trzech lat nie ma chłopaka, seks uprawiała ostatnio prawie rok temu. Mieszka z Simonem, wieloletnim przyjacielem, z którym nic ją nie łączy, ma też wiele serdecznych przyjaciółek i cudownych, zabawnych rodziców. Wszyscy się o nią martwią, z pozoru bowiem Sarah nie szuka mężczyzny i nie interesuje ją miłość, a wyłącznie kariera. Niemniej jednak przez pięć ostatnich miesięcy zbierała się na odwagę, aż w końcu spytała (wysyłając SMS-a) pewnego mało atrakcyjnego łysola, czy nie zechciałby się z nią umówić...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com

źródło okładki: http://www.wydawnictwoalbatros.com

Angelika | 2014-09-19

Rewelacyjna! Uśmiałam się do łez. Książka przy której można się rozluźnić :) Nie mogę się doczekać przeczytania drugiej części.

Lenka | 2016-05-24
Przeczytana: 23 maja 2016

Parę słów na temat powyższej książki w skrócie:
- dobrze się czytało, jednak spodziewałam się czegoś lepszego
-pomysł na powieść- nieciekawy i myślę, że przewidywalny
-bohaterowie- niektórzy ciekawi, inni całkowicie beznadziejni
- według mnie zdecydowanie za długa

Martyna | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, Romanse, Humor, X2015
Przeczytana: 14 października 2015

Zabawna pełna fajnych zaskakujących momentow. Zawsze cos się dzieje. Takie ksiazki lubię: )

Ilona | 2014-09-01
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Wiele razy miałam ochotę ją odłożyć. Bywały momenty, kiedy naprawdę byłam gotowa to zrobić. Przekonał mnie fakt, że dzięki tej książce zapominałam o otaczającym mnie świecie i chwilami śmiałam się w głos.

Dobra na długie wieczory, kiedy za oknem pada deszcz lub w tych szczególnych dniach, gdy nic nie cieszy.

kaname | 2014-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2014

Kupiona za 9 zł i dokładnie tyle warta. Dla rozluźnienia można, choć pewnie lepsze pozycje się znajdą niż ta. Mądrzejsze z pewnością.

infrared | 2015-05-01
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2015

Od początku wiedziałam, że będzie to zwykłe romansidło. Co więcej, styl autorki bardzo mnie irytował na początku i mniej więcej w okolicach 50 strony byłam pewna, że zrezygnuję i odstawię na półkę. Ale...nie zrezygnowałam. I dawno się tak dobrze nie bawiłam. Naprawdę, rżałam jak głupia. Dałabym 10 gwiazdek, no ale na tyle nie zasługuje, fabuła nie powala oryginalnością, wybitne dzieło literackie to też nie jest. Ale jeśli ktoś szuka po prostu rozrywki, polecam.

Agnieszka | 2015-04-17
Przeczytana: 01 lutego 2015

Bardzo fajne czytadło :-) Jak dla mnie tysiąc razy lepsze od greya choć ni było tu prawie wcale scen erotycznych. Uśmiałam się :-)

kropka26 | 2015-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2015

Sarah! zostań moją przyjaciółką!
W sumie może już jesteś.. bo czytając ta książkę czułam się na prawdę blisko.
Normalna, szalona kobieta z kilkoma marzeniami- tak jak ja!
Czytałam z ciekawością każdej następnej strony, z uśmiechem na twarzy i złością gdy Ci się nie udawało, gdy Cię raniono. Podziwiałam za każdy następny krok i determinacje. Kibicowałam z całych sił tak jak powinno się kibicować przyjaciółce. Ty też mi pomogłaś, a nie wiesz pewnie-bo dzięki Tobie wyluzowałam, zrozumiałam, że warto walczyć o swoje, że trzeba się przełamać mimo, iż można zrobić z siebie idiotkę;)
Polecam każdej kobiecie na wyluzowanie a ja już zabieram się za następną część "Niedoskonała dziewczyna"

Oczytana | 2017-04-21

Jak zobaczyłam tą książke w pierwszej chwili pomyślałam że to jakiś poradnik dla zdesperowanych. Z ciekawości przeczytam pierwsze strony i ją kupiłam by móc przeczytać do końca. Historia nieco z przewidywalnym zakończeniem jednak szybko się w nią wciągnełam. Pełna humoru i zabawnych momentów co w książkach bardzo lubie . Spodobała mi się tak bardzo że po przeczytaniu polowałam na drugą część.

Ewelina | 2014-11-26

Książka o szalonej i roztrzepanej prawie 30-letniej singielce, która chce znaleźć miłość i postanawia pisać blog, opisujący jej poszukiwania (50 sposobów na zdobycie kochanka). Szybko się czyta.