50 sposobów na zdobycie kochanka

50 Ways To Find A Lover
978-83-7659-826-0
literatura piękna
Bridget

Sarah jest bezrobotną aktorką, która pracuje jako kelnerka, marzy jednak o sławie. Od ponad trzech lat nie ma chłopaka, seks uprawiała ostatnio prawie rok temu. Mieszka z Simonem, wieloletnim przyjacielem, z którym nic ją nie łączy, ma też wiele serdecznych przyjaciółek i cudownych, zabawnych rodziców. Wszyscy się o nią martwią, z pozoru bowiem Sarah nie szuka mężczyzny i nie interesuje ją miłość, a wyłącznie kariera. Niemniej jednak przez pięć ostatnich miesięcy zbierała się na odwagę, aż w końcu spytała (wysyłając SMS-a) pewnego mało atrakcyjnego łysola, czy nie zechciałby się z nią umówić...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com

źródło okładki: http://www.wydawnictwoalbatros.com

Ilona | 2019-07-08

uśmiałam się do łez

Nisia99 | 2019-01-02
Przeczytana: 14 listopada 2018

Ogromna dawka humoru,momenty wzruszeń.Książka z którą warto spędzić popołudnie i zrelaksować się :)

Oczytana | 2017-04-21

Jak zobaczyłam tą książke w pierwszej chwili pomyślałam że to jakiś poradnik dla zdesperowanych. Z ciekawości przeczytam pierwsze strony i ją kupiłam by móc przeczytać do końca. Historia nieco z przewidywalnym zakończeniem jednak szybko się w nią wciągnełam. Pełna humoru i zabawnych momentów co w książkach bardzo lubie . Spodobała mi się tak bardzo że po przeczytaniu polowałam na drugą część.

Lenka | 2016-05-24
Przeczytana: 23 maja 2016

Parę słów na temat powyższej książki w skrócie:
- dobrze się czytało, jednak spodziewałam się czegoś lepszego
-pomysł na powieść- nieciekawy i myślę, że przewidywalny
-bohaterowie- niektórzy ciekawi, inni całkowicie beznadziejni
- według mnie zdecydowanie za długa

Martyna | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, Romanse, Humor, X2015
Przeczytana: 14 października 2015

Zabawna pełna fajnych zaskakujących momentow. Zawsze cos się dzieje. Takie ksiazki lubię: )

kirara213 | 2015-05-16
Przeczytana: 16 maja 2015

Lekka, przyjemna, zabawna. Trochę też daje do myślenia ;)

Malwina | 2015-05-14
Przeczytana: 21 kwietnia 2015

...hmm...fajnie,lekko sie czyta ale "pupy nie urywa" :)

Magda | 2015-05-01
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015

Od początku wiedziałam, że będzie to zwykłe romansidło. Co więcej, styl autorki bardzo mnie irytował na początku i mniej więcej w okolicach 50 strony byłam pewna, że zrezygnuję i odstawię na półkę. Ale...nie zrezygnowałam. I dawno się tak dobrze nie bawiłam. Naprawdę, rżałam jak głupia. Dałabym 10 gwiazdek, no ale na tyle nie zasługuje, fabuła nie powala oryginalnością, wybitne dzieło literackie to też nie jest. Ale jeśli ktoś szuka po prostu rozrywki, polecam.

Natalia | 2015-04-19

Lekka i przyjemna, czyta się szybko :) idealna dla relaksu

Agnieszka | 2015-04-17
Przeczytana: 01 lutego 2015

Bardzo fajne czytadło :-) Jak dla mnie tysiąc razy lepsze od greya choć ni było tu prawie wcale scen erotycznych. Uśmiałam się :-)