Klan Poe t.2

Poe no Ichizoku
manga
komiksy
Oceansoul

Pewnego dnia w rezydencji rodu Vampanella pojawia się rodzeństwo – Edgar i Marybell. Czternastoletni Edgar zostaje zamieniony w wampira, ten sam los spotyka później również Marybell. Zyskawszy życie wieczne, bohaterowie nie starzeją się, nie mogą więc pozostać długo w jednym miejscu, by nikt nie odkrył ich mrocznego sekretu. Czy los, krzyżując ich ścieżki z tajemniczym Allanem, okaże się dla nich łaskawy?

źródło opisu: http://www.jpf.com.pl

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl

dehira | 2014-07-31
Na półkach: Posiadam / mangi

Tom drugi czytało mi się lepiej niż pierwszy. Mniej romantycznej dramy i bólu istnienia a więcej przygód, co wyszło mu na dobre. Zdołałam zobaczyć wreszcie w głównym bohaterze urwisa! :)
Kilka momentów było naprawdę wzruszających, kilka zabawnych a koniec był rozpaczliwie dramatyczny - manga zawierała wszystko czego oczekuję po bardzo dobrej historii.
Zachwyciłam się ponownie zwiewnością rysunków. Urzekły mnie szczególnie długie włosy, przedstawione często jak chmura nad postacią.
Kolorowe akwarelowe rysunki na całą stronę były przepiękne.

Wydanie bez zarzutu - staranne, bielutki papier, głęboka czerń druku, grzbiet pasujący do poprzedniego tomu.

Wampanella | 2014-06-29
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Szkoda, że jest to już koniec :( Na pewno będę do niej wracać. Klan Poe ma niepowtarzalny klimat oraz niezwykłych bohaterów.

Orjanne | 2017-06-12
Na półkach: 2017