Tamten świat

Tłumaczenie: Maria Putrament
Książka jest przypisana do serii/cyklu "KOK". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: CIBET
Tot swiet
83-85749-33-0
literatura rosyjska
Sundari

W dniu swoich pięćdziesiątych szóstych urodzin Nadieżda Czernych postanawia, że dokładnie za rok odbierze sobie życie. W lipcu została zwolniona z pracy, poprzedni rok był kiepski, a następne lata z pewnością nie przyniosą niczego dobrego. Rok to dostatecznie dużo czasu na uporządkowanie swoich spraw... Następne miesiące przynoszą zaskakujące zmiany i wydarzenia. Czy te wydarzenia są na tyle...

Następne miesiące przynoszą zaskakujące zmiany i wydarzenia. Czy te wydarzenia są na tyle ważne, żeby odmienić powzięte postanowienie? Jaki jest „tamten świat"?
Tamten świat to wielowątkowa opowieść o życiu zwykłych ludzi, którzy starają się odnaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości ekonomicznej i politycznej. Autorka kreśli obraz życia, które trwa nieprzerwanie, niezależnie od tego, czy toczy się w dużym mieście, czy w prowincjonalnym miasteczku, gdzieś w Rosji.

źródło opisu: http://cibet.com.pl/image/allegro/tamten.html

źródło okładki: http://cibet.com.pl/image/allegro/tamten.html