Ślubne fotografie

Cykl: Dworek pod Malwami (tom 69)
Wydawnictwo: Pi
romans, saga polska
Amanda

Z początkiem XX stulecia w spokojne życie Kalinowskich z Kalinówki wkroczy Historia, dając początek pięknej i pasjonującej opowieści o losach tej pielęgnującej szlacheckie tradycje rodzinie z Podlasia. Pogna ich w daleki świat. Nowe doświadczenia przyniosą rozczarowania, nadzieje i tęsknoty. Nie zmienią jednak miłości - tej najpiękniejszej siły napędzającej wszystko, co dobre. Nawet daleko od domu Kalinowscy nie zapomną, że najważniejszy dla nich jest porośnięty malwami rodzinny dworek. Fascynująca, pełna ciepła polska saga o namiętnościach, skrywanych rodzinnych tajemnicach i przede wszystkim o miłości.

źródło opisu: Pi, 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie