Czarownica na praktyce. Jeśli nie czary, to co?

Tłumaczenie: Emilia Wojciechowska
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Charming or What?
Indyviduum

Jessika przebywa w szkółce letniej, kierowanej przez intrygującą nauczycielkę Pelagię, która kiedyś była piratem! Jessika uważa, że skandowanie, talizmany, wyrocznie i przepowiadanie przyszłości to przedmioty o wiele bardziej interesujące niż matma czy historia, niezwłocznie więc wykorzystuje nowe umiejętności w praktyce. Podczas zabawy w chowanego udaje jej się przechytrzyć zarówno pannę...

Podczas zabawy w chowanego udaje jej się przechytrzyć zarówno pannę Stregę, jak i Pelagię, ale ciekawość sprowadza na nią kłopoty i Jessika odkrywa,
że starsze doświadczone czarownice mogą ją jeszcze nauczyć kilku ciekawych rzeczy!

kamka11191 | 2016-07-13

Dla mnie o wiele lepsza od pierwszej części, jednak raczej nie sięgnę po następną część.