Okładka książki Potęga podświadomości

Potęga podświadomości

Autor:
tłumaczenie
Ewa Westwalewicz-Mogilska
the power of your subconscious mind
wydawnictwo
Świat Książki
podświadomość, uczucia, mózg
filozofia i etyka
typ
papier
Loyzek
6,16 (2039 ocen i 211 opinii)

Opis książki

Nowe wydanie kultowej książki uzupełnione nigdy niepublikowanymi komentarzami autora. Naucz się korzystać z potęgi podświadomości! Czy wiesz, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością mogą być wykorzystywane w sposób celowy? Czy wiesz, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, do zdrowia, a nawet zamożności? Naucz się go używać, a Twoje życie zmieni się nie do poznania. Służą...

Naucz się korzystać z potęgi podświadomości! Czy wiesz, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością mogą być wykorzystywane w sposób celowy? Czy wiesz, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, do zdrowia, a nawet zamożności? Naucz się go używać, a Twoje życie zmieni się nie do poznania. Służą temu specjalne techniki - zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte przykładami. Metody te odsłonią nowe obszary i możliwości twojego umysłu. Ta książka pomogła milionom ludzi osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia.

źródło opisu: Świat Książki, 2012

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Agnieszka | 2012-07-28

Kiedy tę książkę pożyczyła mi dziewczyna mojego ciotecznego brata przekonywała mnie,że kiedy ją przeczytam może odmienić się moje życie,spełnić się mogą wszystkie moje marzenia.
Mówiła,że droga ku temu jest bardzo prosta; muszę tylko uwierzyć w to co pisze autor i wcielić w swoje codzienne życie rady i wskazówki autora,dotyczące tego jak postępować by pozwolić naszej podświadomości urzeczywistniać nasze marzenia, plany i oczekiwania.
Szczerze mówiąc podchodziłam do tego sceptycznie i wcale nie miałam ochoty przeczytać tej książki, jednak przeczytałam by nie sprawić jej przykrości.

Dla mnie ta książka to bajka dla naiwnych trochę z pogranicza fantasy.
Autor np przekonuje czytelnika,że jeśli podoba nam się torebka i bardzo chcemy ją mieć wystarczy,że z całej siły skoncentrujemy się na tym pragnieniu i z wizualizujemy sobie że trzymamy ją już w ręce a nasze marzenie się spełni. Czyż to nie brzmi jak bajka?
Czytającym "Potęgę podświadomości" zalecam zdrowy rozsądek i podchodzenie do teg...

Marek | 2011-07-30

Niektórzy ludzie nie są w stanie pojąć sensu tej książki. Pomaga ona ludziom uwierzyć w siebie i swoje marzenia. Jest napisana w komercjalny sposób, bo jest poradnikiem, dla szerokiego grona ludzi. Lecz opisuje ona jedno z najważniejszych zagadnień ówczesnej psychologii, które jest uznane za fakt. Nie jest to podręcznik psychologii, zatem autor opisuje to w nieco mistyczny sposób. Myślę, że wielu ludzi powinno ją przeczytać.

gniotek | 2010-03-29

Nie polecam książki, jest dziwna. Testy, które są w niej opisane mogą bardzo negatywnie wpłynąć na wasze późniejsze życie. Osoby mocno wierzące zdecydowanie NIE POWINNY czytać tej książki.

To publikacja dla ateistów, ćpunów i innych, którzy nie boją się stawić czoła prawdziwej śmierci. ODRADZAM KURDE, ODRADZAM.

Orzeł | 2013-04-24

Chyba najbardziej znana z serii książek o "nieograniczonych możliwościach ludzkiego umysłu". Wedle tej na wskroś New Age'owskiej ideologii, która ostatnimi laty urosła do rangi guasi religijnej wręcz mody, nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy tylko zamknąć oczy, wziąć głęboki oddech, no może trzy, i wyobrazić sobie pożądany rezultat a ludzki mózg - hocus pocus - zaczyna nieświadomie pracować nad jego materializacją.
Idea jest szczytna, a zagadnienie możliwości ludzkiego umysłu należy niewątpliwie do najbardziej fascynujących i najsłabiej zbadanych. Nie przecząc oczywistości, że nie wiemy jeszcze wszystkiego o działaniu naszego mózgu, chciałbym się krytycznie odnieść do tego typu publikacji z perspektywy swoich kilkunastoletnich przemyśleń nad tym wartym uwagi zagadnieniem. Sięgając po tego typu publikacje kilkanaście lat temu byłem pozytywnie nastawiony do tematyki. Z czasem, poznawszy różne punkty widzenia, nabrałem jednak sceptycyzmu, nie co do samej idei może, a co do jej sprymit...

Kamila | 2011-02-06
Przeczytana: marzec 2004

To była pierwsza książka o tej tematyce, którą przeczytałam. Miejscami można odnieść wrażenie, że autor jest szalony, nie mniej jednak do mnie książka przemówiła. Mało tego - to właśnie od niej rozpoczął się długi proces zmian mojej świadomości i podejścia do życia.
Lubię do niej czasami wrócić.

Sir_Ace | 2010-03-30
Przeczytana: 2006 rok

Zbiór porad i postaw życiowych, spośród których część wydaje się być sensowna (myśl pozytywnie, pielęgnuj swój umysł), inne są stekiem bzdur (Gdy naprawdę pragniesz jakiejś torebki, nie daj po sobie tego poznać, tylko usilnie wyobrażaj sobie, że trzymasz ją w rękach. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że ktoś ci ją kupi).
Do czytania z głową.

Marcin | 2013-08-22

Wszystkie książki tego typu pisane na: "jedno kopyto" o wszystkim i o niczym. Cos w stylu kazania pastora w amerykanskich filmach - mnie osobiscie nie przekonala, bo niby wystarczy uwierzyc lub ciagle w cos wierzyc by to otrzymac (autor zaznacza, ze ten proces naszej wiary moze nawet trwac ponad rok).

Dorota | 2014-03-20
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Książka ma na celu pokazać i pomóc odkryć nam potęgę naszej podświadomości. Czy jest to trudne? Na pewno nie jest aż tak proste jakby mogło nam się wydawać. Bardzo trudno jest nam uwierzyć w coś, w co już dawno straciliśmy nadzieję, albo wiemy że czegoś nie otrzymamy. Dlatego dla niektórych ta książka jest bajką, bo nie umieją ruszyć swoją wyobraźnią. A jednak, jeżeli czegoś bardzo zapragniemy i uwierzymy, że już to mamy, dostaniemy to. Potęga podświadomości w pewnym sensie pomaga nam zrozumieć Pismo Święte i to jakim wielkim darem obdarzył nas Bóg. Tym darem jest podświadomość.
Książka ta pomogła mi już nie raz.

"Jesteś taki, jak twoje myśli". Cytat ten ma na celu uświadomić nam, że mamy takie życie jakie są nasze myśli. Dlatego bez względu na to co się wokół nas dzieje, zawsze powinniśmy być optymistami (choć nie zawsze się to udaje) :).

rennevia | 2011-07-26

Podręcznik pt. "Jak żyć szczęśliwie i w spełnieniu".
Każdy choć raz powinien przeczytać tę książkę.

Drakulya | 2012-02-15

"Myślenie pozytywne jest dla człowieka lepsze niż niepotrzebne zamartwianie się". Takim JEDNYM zdaniem można streścić tę książkę.
Jak dla mnie, mnóstwo niepotrzebnego lania wody. Nie wspominając, że teksty autora "Ta książka z PEWNOŚCIĄ odmieni twoje życie" już na wstępie mnie zirytowała... Mojego życia jakoś nie zmieniła.
Fakt, wiele pozytywnych tekstów ale czasem popadających w naiwną skrajność. Szczerze wątpię, że siedząc w domu i nic nie robiąc a jedynie 'pozytywnie rozmyślając' praca sama mnie nie odszuka. W życiu trzeba być realistą aby coś osiągnąć i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto