Konie kolekcjoner

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
flora i fauna

Książki z serii KOLEKCJONER są jednymi z najlepszych przewodników po świecie natury. Dają Czytelnikowi możliwość poznania poszczególnych gatunków zwierząt, roślin lub rodzajów minerałów. Każdy tom jest bogato ilustrowany i zawiera wyczerpujące informacje na dany temat. Publikacje z tej serii zostały napisane w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu pozwolą łatwo znaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi na pytania miłośników przyrody w każdym wieku.

mika | 2015-02-01
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Inne