Misja: niewykonalna

Wydawnictwo: VIK
Mission: Impossible
83-905101-2X
takisobiejac

W cieniu CIA działa elitarna grupa agentów specjalizująca się w wykonywaniu najbardziej niebezpiecznych nierzadko politycznie drażliwych zadań. Ethan Hunt, as grupy, jeszcze nigdy nie zawiódł. Ostatnia misja z jego udziałem, polegająca na odzyskaniu skradzionej listy tajnych amerykańskich agentów operujących w Europie, kończy się fiaskiem. Dowódca grupy i najbliżsi koledzy Ethana giną w zasadzce, a lista znika bez śladu. Podejrzany o zdradę Ethan musi wykorzystać cały arsenał środków, jakie ma do dyspozycji - od najnowszych osiągnięć techniki po własną inteligencję i sprawność fizyczną - by wytropić rzeczywistego zdrajcę i oczyścić się z zarzutów.

źródło opisu: Wydawnictwo VIK, 1996

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!