Teoria wyborów

brak danych
978-83-7722-466-3
Ezoteryka
Kamila

„Teoria wyborów” to sprawozdanie z podroży, jaką odbywa niemal każdy z nas, aby przygotować się do dokonania właściwego wyboru po śmierci. Książka stanowi próbę odpowiedzi na zadawane od tysiącleci pytanie, czym jest życie po śmierci? Czym rożni sie niebo od piekła, na czym polega kara? Umysł uwolniony z ziemskich ograniczeń stanie przed koniecznością dokonania wyboru na całą wieczność. Jak...

Umysł uwolniony z ziemskich ograniczeń stanie przed koniecznością dokonania wyboru na całą wieczność. Jak bardzo perspektywa zmiany czasu wpłynie na nasze postrzeganie rzeczywistości? Jeśli nasze życie jest rodzajem więzienia, z którego jedyną ucieczką jest śmierć, dlaczego tak bardzo się jej obawiamy, zamiast czekać na nią jak na zbawienie?

Dlaczego po śmierci nie staniemy się innymi ludźmi, niż jesteśmy za naszego życia, a jedynie zmianie ulegną niektóre aspekty naszej egzystencji? Czym jest stwórca i dlaczego nie zależy mu na tym, by kontrolować nasze życie?

źródło opisu: Novae Res

źródło okładki: Novae Res 2012