Nie do końca współczesna historia o księżniczkach i rycerzach

Wydawnictwo: Novae Res
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kamila

Piter Gregory Pec jest rycerzem nieszczęśliwie zakochanym w pewnej księżniczce. Po pierwszej studniówce Pec uzmysławia sobie, że bez względu na to, co by zrobił, dziewczyna go nie pokocha. Aby pocieszyć swoją duszę wplątuje się w dwa romanse i powoli przestaje świecić przykładem. Nie jest w stanie przestać myśleć o tej, którą kocha nad życie. Jednak w pewnym momencie niestała w uczuciach...

Jednak w pewnym momencie niestała w uczuciach księżniczka zwraca uwagę na rycerza. Gregory natychmiast w brutalny sposób zrywa znajomość z dotychczasowymi kochankami. Wpatrzony w księżniczkę, nie słucha rad, wróżb. Jest całkowicie zamroczony miłością, która doprowadza całą klasę, przyjaciół i jego samego do tragedii.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Domi2010lady | 2017-02-24
Przeczytana: 11 lutego 2017

Pomysł na współczesną sztukę bardzo ciekawy :) Czytanie jednak szło mi dość opornie, ale dotrwałam do końca. Książkę polecam - tym, którzy są wytrwali ;)

Flover | 2015-07-21
Midori | 2014-01-03