Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-462-5
NATO, NCIS, marines, lotnictwo, thriller
Kamila

Anna Anielewicz, podporucznik Polskich Sił Powietrznych, wraz z dzięwiątką innych najlepszych w całym NATO pilotów myśliwców odpowiada na zaproszenie amerykańskiego pułkownika, Jeffa „Skyhawk” Cartera, i udaje się do bazy wojskowej Fort Worth w stanie Teksas. W czasie, gdy piloci biorą udział w ściśle tajnym szkoleniu, na drugim końcu Stanów Zjednoczonych, w Waszyngtonie, agent specjalny Kryminalnego Biura Śledczego Marynarki Wojennej (NCIS) Matthew Carter rozpoczyna swoje śledztwo w sprawie zagadkowego zaginięcia żołnierza Marines. Przeznaczenie sprawi, że na drodze bohaterów stanie przeraźliwie groźny zabójca, a ich losy już na zawsze zostaną ze sobą splecione nierozerwalną nicią lojalności, braterstwa i żądzy zemsty.

„Eskadra Lotnicza Skyhawk – Początek” jest historią o narodzinach niezniszczalnej przyjaźni, wielkiej miłości oraz genezie wojny z najbardziej tajemniczą i niebezpieczną na świecie organizacją morderców, których można zabić, ale czy pokonać?

źródło opisu: www.zaczytani.pl

źródło okładki: www.zaczytani.pl