Złota Kolekcja Bajek. 75 Opowieści o Miłości, Przyjaźni i Odwadze

Wydawnictwo: Egmont Polska
Family Story Collection. 75 Fables for Living, Loving & Learning
83-237-0344-2
laurka

Pewnego razu Walt Disney miał wspaniały, piękny sen. Przyśniło mu się, w jaki sposób uszczęśliwić wszystkie dzieci świata. Najprościej - za pomocą barwnie ilustrowanych bajek, które poruszają serce i działają na wyobraźnię. Już od 75 lat Disneyowskie filmy i książki przedstawiają bohaterów których kochamy, z którymi marzymy, śmiejemy się i wzruszamy. Magiczny czar wielkiego wizjonera,...

Pewnego razu Walt Disney miał wspaniały, piękny sen.
Przyśniło mu się, w jaki sposób uszczęśliwić wszystkie dzieci świata. Najprościej - za pomocą barwnie ilustrowanych bajek, które poruszają serce i działają na wyobraźnię. Już od 75 lat Disneyowskie filmy i książki przedstawiają bohaterów których kochamy, z którymi marzymy, śmiejemy się i wzruszamy. Magiczny czar wielkiego wizjonera, Czarodzieja z Disneylandu trwa.

laurka | 2012-09-12
Na półkach