Życie jak sen

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Vacancy: wife
Avadoro

Czy to możliwe? Pięć lat temu w katastrofie samolotu Nathan stracił żonę i dziecko. Strach przed ponowną utratą bliskich paraliżuje go do tego stopnia, że nie chce już wiązać się z żadną kobietą i z góry wyklucza małżeństwo. Jednak zmienia zdanie, gdy poznaje Meg, młodziutką wdowę z trzyletnią córeczką. Czy Meg i Nathan potrafią się nawzajem pocieszyć? Czy mają szansę na trwały, udany...

Czy to możliwe?

Czy Meg i Nathan potrafią się nawzajem pocieszyć? Czy mają szansę na trwały, udany związek? I skąd wezmą wiarę i nadzieję, że tym razem im się uda?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001