Alicja w Krainie Serc t.4

Cykl: Alicja w Krainie Serc (tom 4)
Wydawnictwo: Studio JG
Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World
komiksy
Miranda

Alicja zostaje porwana do innego świata przez chłopaka z króliczymi uszami. Ace, rycerz z Zamku Serc i przyjaciel pana Wieży Zegarowej, u którego zamieszkuje Alicja, zachowuje się ostatnio dość podejrzanie...
Oto czwarty tom kultowej mangi o Krainie Czarów, wraz z dodatkiem "Alicja w Krainie Jokera"!

źródło opisu: Studio JG, 2012

źródło okładki: http://studiojg.pl

Tom początkowo trzymał w napięciu. Ace zachowuje się jakby miał rozdwojenie jaźni. Za to końcówka jest bardzo intrygująca. Napięcie wciąż trwa.
Gorąco polecam ! ! !

Dodi | 2012-10-25
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 24 października 2012

Kolejny tom, który mnie urzekł :3
z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy

Ala | 2014-03-12
Przeczytana: styczeń 2014

Alicja spędza czas z Borysem, Julius zmienia się pod wpływem Alicji, Blood nie może wyrzucić z głowy słów, które Alicja do niego skierowała w ostatniej kłótni, Elliot powoli zaczyna się domyślać, czemu Alicja ich w ogóle nie odwiedza i bal... Bal, w którym mają wziąść udział wszyscy mieszkańcy Krainy Serc.

Ten tom, szczerze mówiąc... jak zwykle mi się podobał. Piszczałam z pół godziny jak go dostałam, nie mogłam ukryć radości, że w końcu go mam. Bardzo mi się podobał, jak cala reszta i nie mam czego marudzić. Teksty bliźniaków mnie rozwalają (XD) i jeszcze ten dodatek "Alicja w Krainie Jokera" - świetny! ŚWIETNYEXTRASUPERZAJEZAJEFAJNYOOOOOCH! Znów brakuje mi słów aby opisać tę mangę. jak najbardziej polecam!

zuzia1223800 | 2015-06-15

uwarzam ze to jest idealne

Gaja | 2017-11-01
Na półkach: Przeczytane, MANGI