Jakub B. Bączek. Animacja czasu wolnego w turystyce.

Wydawnictwo: STAGEMAN POLSKA
poradniki

Nicole | 2012-03-26
Przeczytana: kwiecień 2011

Pan Jakub jest niesamowicie sympatyczną osobą. Miałam okazję brać udział w kursie na animatora czasu wolnego, który prowadził i jestem pod ogromnym wrażeniem jego pracy i pomysłów. Jego firma Stageman Polska jest liderem tego typu działalności w Polsce.

W książce znakomite pomysły na gry i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na show wieczorne w hotelach oraz formy animacyjnych na plaży czy przy basenie.

Polecam zarówno profesjonalistom w dziedzinie hotelarstwa i turystyki jak i na przykład pedagogom szkolnym czy po prostu rodzicom, którzy pragną aktywnie i w zabawny sposób spędzać czas ze swoimi pociechami.

Marta | 2012-04-17
Przeczytana: 16 marca 2012

Jestem pod wielkim wrażeniem osoby i twórczości Pana Jakuba. Oprócz książki (jednej z kilku) byłam też na kursie prowadzonym przez niego i jestem pod wielkim wrażeniem! Polecam książkę - praktyczna i bardzo ciekawie napisana, czyta się jednym tchem!

monaleasa | 2012-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2012

świetna dla osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę o animatorstwie nie tylko w teorii

justchris | 2015-01-03
Lolek90 | 2013-12-24