Tomkowe historie

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Tomkowe historie
978-83-63080-60-0
Olaf Tumski

Wydanie drugie, poprawione. Pięcioletni Tomek poznaje otaczającą go rzeczywistość. Nie tylko poznaje, ale potrafi z nią nawiązać rozmowę. Z kim konkretnie? Na przykład z guzikami z koszuli swojego taty, z szufladą ze swojego pokoju, tramwajem, rzeką, rowerem, niedokończonym rysunkiem, a nawet ze swoim snem. Fantastyka dla przedszkolaków? Dlaczego nie. „Tomkowe historie” to dziesięć...

Wydanie drugie, poprawione.
Pięcioletni Tomek poznaje otaczającą go rzeczywistość. Nie
tylko poznaje, ale potrafi z nią nawiązać rozmowę. Z kim konkretnie? Na przykład z guzikami z koszuli swojego taty, z szufladą ze swojego pokoju, tramwajem, rzeką, rowerem, niedokończonym rysunkiem, a nawet ze swoim snem. Fantastyka dla przedszkolaków? Dlaczego nie. „Tomkowe historie” to dziesięć niezwyczajnych opowieści z udziałem zwyczajnego chłopca, a wszystko z dystansem i poczuciem humoru.

źródło opisu: http://www.e-bookowo.pl/bajki/tomkowe-historie.html

źródło okładki: http://www.e-bookowo.pl/bajki/tomkowe-historie.html