Z Chrystusem dziś i zawsze

Wydawnictwo: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM"
978-83-7232-840-3
religia
jagarkar

Człowieka bowiem nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej: człowiek nie może sam siebie zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani jaka jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie. I dlatego Chrystusa nie można wyłączyć z dziejów człowieka w jakimkolwiek miejscu na ziemi. Nie można też bez Chrystusa zrozumieć dziejow Polski.

Jan Paweł II

źródło opisu: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "Adam", 2009