Ozdabianie potraw

Wydawnictwo: Delta W-Z
Garnieren und verzieren

Ponad 300 propozycji wyrafinowanych ozdób z owoców i warzyw, jaj, masła i ciasta. Ozdabianie zimnych półmisków, koreczków i tortów. Przygotowanie potraw objaśnione krok po kroku, zarówno w tekście jak i na zdjęciach. Każda dekoracja została przedstawiona na kolorowym zdjęciu.

Anezka | 2016-09-17
Przeczytana: 17 września 2016

Książka opisuje jak dekorować potrawy, ale nie tylko słone. Desery tj. torty czyli kremy, czekolada i marcepan. Pojawiają się nawet instrukcje składania serwetek, szkoda że tylko 2 wzory. Minusem jest to że specjalny sprzęt do carvingu nie jest nazwany, tylko obrazki i opis typu "osty nóż".

Dla ciekawych jest to 659 publikacja Klubu dla Ciebie.

Zaczytana | 2013-05-31

Ozdabianie potraw krok po kroku.Wiele propozycji jak prosto,ale w bardzo pomysłowy,wymyślny i oryginalny sposób udekorować nasze stoły.