ARCHITEKTURA

Książka jest przypisana do serii/cyklu "W PIGUŁCE". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
7 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Architecture
83-7200-416-1
w pigułce, architektura
sztuka
kolourfulity

O architekturze powiedziano kiedyś, że jest zamrożoną muzyką. Dlaczego budynki są zaprojektowane tak, jak są zaprojektowane? Skąd architekci czerpią swoje pomysły? I dlaczego tak wiele z tych pomysłów sprawia wrażenie szalonych?

misscherry | 2018-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2018

"W pigułce" to bardzo dobre określenie. Książka zawiera bowiem ogólny zarys historii architektury. Na pierwszy rzut oka może wydawać się trochę infantylna - dużo w niej małych, kolorowych ilustracji. Jednak jest to książka dobra merytorycznie. Polecam jako szybka powtórka przed egzaminem.

kolourfulity | 2012-09-11
Przeczytana: 11 września 2012

Cenne źródło podstawowych informacji o architekturze.