Wszelki ślad zaginął

Tłumaczenie: Marta Kisiel-Małecka
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Las Seen Leaving
Gośka

Dwadzieścia lat temu mąż Anne Cassidy zaginął. Był pilotem wykonującym tajemnicze misje dla agencji rządowej. Ciała Nicka nigdy nie odnaleziono. Załamana Anne szukała wtedy ratunku dla siebie w ruchu New Age. Co odbiło się na wychowaniu ośmioletniej wówczas córki, Mirandy. Teraz Miranda mieszka daleko od matki. Jako dorosła kobieta nie umie jednak ułożyć sobie życia. A z Anne utrzymuje kontakt...

Teraz Miranda mieszka daleko od matki. Jako dorosła kobieta nie umie jednak ułożyć sobie życia. A z Anne utrzymuje kontakt wyłącznie telefoniczny. Do czasu. Bo okaże się, że i telefon milczy.
Anne wyrusza wtedy w długą podróż, by na miejscu odkryć, że Miranda zaginęła. I nie mając oparcia w miejscowej policji - może poza detektywem Romanskym - sama podejmuje poszukiwania.

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 2012

źródło okładki: http://literacki24.pl