Klara - królewna baletnica t. 1. Spełnione marzenia.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klara - królewna baletnica". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
83-245-0907-0
dla dzieci
Halina

To magiczna opowieść o prawdziwej królewnie, która bardzo chce zostać baletnicą. Pomimo że mieszka w pałacu, jest dziewczynką taką jak Ty - ma swoje problemy oraz nudne obowiązki. Musi chodzić do szkoły i wszyscy wymagają od niej, by się bardzo dobre uczyła. Dlatego często powtarza: "Oj, niełatwo jest byś królewną w dzisiejszych czasach..."
Jak myślisz, uda jej się spełnić swoje marzenia?

źródło opisu: Posłowie książki

źródło okładki: http://www.skapiec.pl/site/cat/1046/comp/264034#opis

Izabella | 2013-10-29
Przeczytana: 2007 rok

W książce całkowicie zakochałam się, kiedy pierwszy raz ją przeczytałam czyli jakieś 6 lat temu. Od tamtej pory, za każdym razem powracam do niej i odkrywam na nowo tajemnice, które znam już na pamięć, jednak nigdy nie odkryję ich na tyle by mnie zanudziły. Kocham wszystkie ''3 części Klary''. Są takie niewinne, proste, a za razem magiczne. Jeśli się zastanawiasz nad przeczytaniem książki, to nie trać czasu tylko leć do biblioteki - wypożycz i ciesz się wspaniałymi chwilami z Laurą Łącz i jej powieścią ;)!

Przeczytałam ją w wieku 11 lat i od razu się w niej zakochałam <3 Nie pamiętam jej dobrze, ale przypominam sobie, że uwielbiałam te baletnice na rogach kartek :D

Asia | 2014-03-30

Książka dla małych baletnic :)
To była chyba moja pierwsza książka, którą sama sobie wybrałam. Chyba ze względu na róż, bo byłam fanką :D

Fistaszek_23 | 2012-12-17

Jak byłam bardzo mała to czytałam. Idealne dla dziewczynek, które zaczynają czytać.

Marta | 2017-02-03
Tenshi95 | 2016-02-28