Trzeci kot w worku czyli rozmaitość świata

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Kaklucha

źródło okładki: http://www.bialykruk.com.pl/sklep/index.php?p22554...»

korektorka | 2016-03-23
Przeczytana: 23 lutego 2016

Różności, ciekawostki mniej lub bardziej aktualne, od antyku po czasy współczesne autorowi.

Kaklucha | 2012-09-09
Przeczytana: 09 września 2012

Od dziecka zadawałam pytanie "dlaczego?". I pewnie ta moja ciekawość świata (i okresowy - praca - brak pod ręką Taty, odpowiadającego cierpliwie na moje pytania) spowodowała, że książki zaczęłam czytać w wieku lat czterech, poszłam na studia techniczne a potem skręciłam w stronę medycyny a teraz ucząc studentów uczę się sama bez ustanku. Kopaliński uzupełnia mój głód wiedzy w zakresie humanistyczno-kulturowym, porządkując i komentując to czego się samodzielnie dowiedziałam przez lata czytania książek a i dorzuca czasami perełki techniczno-medyczne o których nie wiedziałam.

wositelec | 2016-07-10
Marek Błachowski | 2016-03-21