Jak pisać po włosku?

Wydawnictwo: Langenscheidt Polska
poradniki

Samouczek poprawnej i interesującej korespondencji po włosku. zawiera m.in.: listy na każdy temat prywatne, oficjalne i biznesowe, maile, SMS-y, popularne ogłoszenia, zawiadomienia, kartki okolicznościowe, CV, faksy, specjalne opracowane teksty włoskie, tłumaczenia, komentarze, cenne wskazówki, słowniczki, wybór najczęściej używanych zwrotów na różne okazje. Dla uczniów, osób przygotowujących się do nowej matury, pracujących, prowadzących życie towarzyskie.

Moka | 2012-12-14