Tajemnice iluzjonistów. Sekrety kart

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
iluzja, karty, sztuczki
hobby
Tatra

Książka o sekretach zawodowych iluzjonistów jest jedną z najobszerniejszych publikacji o tej tematyce w Europie. Autor książki odsłania czytelnikom swoje zawodowe triki, które i Ty możesz z łatwością opanować. Pomoże ci w tym nasza książka zilustrowana ponad 1500 rysunkami i barwnymi fotografiami. Tajemnice iluzjonistów zapewnią Ci dobrą zabawę z dziećmi w długie zimowe wieczory oraz uznanie gości na przyjęciach. Zabawa na przerwach, lekcjach i nudnych wykładach.

źródło opisu: Wyd. Poligraf, 1996

Tricksofmind | 2015-05-22

Ciekawa książka, trochę czasu spędziłem bawiąc się przy niej, polecam :)