Turbo Assembler i Turbo Debugger

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mikrokomputery". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
83-204-1278-1
Daniel

W książce przedstawiono najnowsze wersje makroasemblera TASM, uruchamiacza TD i organizatora MAKE firmy Borland International. Produkty te, wraz z opisanym w dodatku konsolidatorem TLINK, umożliwiają wygodne posługiwanie się językiem maszynowym mikrokomputera IBM PC. Książka jest przeznaczona dla użytkowników mikrokomputerów IBM PC, zarówno tych którzy zamierzają posługiwać się wyłącznie...

Książka jest przeznaczona dla użytkowników mikrokomputerów IBM PC, zarówno tych którzy zamierzają posługiwać się wyłącznie asemblerem, jak i tych, którzy do swoich programów napisanych w języku Turbo Pascal i Turbo C chcą dołączyć fragmenty asemblerowe.

źródło opisu: wstęp autora

źródło okładki: zdjęcie autorskie